Projektowanie wnętrz w tej chwili bez problemu może być wykonywane zdalnie przez Internet. Niestety nadal brakuje kreatywności projektantom, bo jedyne co oferują to po prostu tradycyjne projektowanie wnętrz wykonywane przez internet (czytaj wymianę maili, telefonów, zoomów i siedzenie nad projektem). To jest niewykorzystanie szans, które rynek sam oferuje. 

Co w takim razie zaproponować i odróżnić się od konkurenci?

1 pakiet: Paleta kolorystyczna

Wiele osób, które szukają pomocy projektanta, nie ma tego zmysłu, który pozwala im idealnie dopasować kolory do siebie. Jedną z szybkich usług, które możesz wykonać dla klientów, paleta kolorystyczna do wnętrza. Zestawienie farb i kolorów dopasowanych do istniejącego wnętrza, czy też elementu znajdującego się w tym wnętrzu.

2 pakiet: Pakiet dla wynajmującego

Każdy najemca wie, jak trudno jest sprawić, by w wynajmowanym miejscu było jak w domu. Opracuj pakiet projektowy, który pozwoli najemcy sprawić, by ich przestrzeń wyglądała jak w domu, bez konieczności wprowadzania zmian w mieszkaniu, na które właściciel mieszkania nie wyraziłby nigdy zgody.

3 pakiet: Domowe biuro

Coraz więcej osób pracuje zdalnie w swoim domu, ale każdy kto tak pracuje przed dłuższy czas wie, że praca z laptopem przy stole w kuchni, czy też na kanapie na dłuższą metę wcale nie jest tak wygodna, jakby mogło się to wydawać. 

4 pakiet: Konsultacja panu

Wiele osób kupujących mieszkania deweloperskie lub gotowe projekty domów jednorodzinnych zaczyna od próby zmiany i dopasowania projektu do swoich i rodziny potrzeb. Tego typu usługa nie wymaga od Ciebie przygotowania pełnej dokumentacji, poprawiania planów w nieskończoność, wybierania lamp, kanap i dodatków. Po prostu zmieniasz układ ścian na planie. 

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>

BEZPŁATNA APLIKACJA: Zobacz jak mogę Ci pomóc i uzyskaj bezpłatny dostęp do wiedzy