Zamień pasję w dochodowy biznes
projektowania wnętrz i zacznij projektować wnętrza 
przez Internet

Opracuj strategię biznesową, która będzie działać i przynosić efekty w Twojej firmie.
Przyciągaj klientów i zlecenia, na których Ci zależy najbardziej.
Projektuj wygodnie z dowolnego miejsca dla klientów na całym świecie. Dotrzyj do większej ilości klientów.
Niech lokalizacja przestanie być problemem.

Chcesz założyć swoje biuro projektowania wnętrz? Chcesz odróżniać się od konkurencji? a przy tym projektować wnętrza, w stylu, który kochasz, dla klientów, z którymi dobrze Ci się pracuje?

A przy tym chcesz projektować wnętrza przez Internet?

Podjęłaś decyzje! Otwierasz swoją firmę! Masz dość pracy u kogoś od 9 do 17. Stworzyłaś swoją stronę Internetową, konto na Instagramie, śledzisz ogłoszenia, ale Twoja pierwotna wizja nie do końca sprawdza się realnym świecie.

Zakładasz swoje biuro, bo kochasz projektowanie wnętrz. Czujesz się wspaniale, gdy masz możliwość wykorzystywać swoją kreatywną naturę w praktyce.

Do tego chcesz być niezależna i tworzyć wnętrza na swój rachunek. Podejmujesz decyzję: Zakładam własną firmę!

Lokalizacja w pracy projektanta wnętrz już dawno przestała być problemem Kontakt z klientem i praca nad projektem nie musi polegać na wymianie maili i rozmów telefonicznych. Jest prostszy, automatyczny i bardziej profesjonalny sposób

Niestety często proza życia okazuje się inna niż tego na początku oczekujesz. Nagle zaczynasz dostrzegać, że w Twoim mieście nie tylko Ty projektujesz wnętrza, a jesteś jednym z parudziesięciu (a nieraz paruset projektantów). Do tego ta Kaśka z Wrocławia projektuje wnętrza przez Internet i "podbiera" Ci klientów.

Dzień spędzasz na projektowaniu wnętrza, szukaniu nowych lamp, które pasowałyby do tego stylu, wprowadzaniu poprawek do projektu, bo klient nie może zdecydować się na kolor płytek na ścianie w łazience...

Na budowaniu pozycji swojej firmy zostaje niewiele czasu, o ile cokolwiek zostaje? 

Skutek? Mijają lata, a Ty żyjesz od projektu do projektu. Masz wrażenie, że Twoja firma jest cały czas na tym samym etapie, na jakim była gdy zaczynałeś. 

Minął rok 2020. Praca zdalna, przez internet przestała już Cię przerażać tak bardzo, jak to bywało wcześniej. Zaczynasz zastanawiać się, a gdyby tak móc pracować więcej online. Nie musieć stać w korku za każdym razem. Móc pracować z dowolnego miejsca. Domu z widokiem na mazurskie jeziora, albo wybrać się na miesiąc do Hiszpanii. No przecież tam także dociera Internet. Dotrzeć do większej ilości klientów, których nie ma w mojej okolicy? 


Coraz częściej widzisz innych projektantów oferujących projektowanie online. Może nawet sam coś takiego oferujesz, ale w praktyce okazuje się, że taka praca wcale nie jest prostsza i szybsza. Niby zaoszczędziłeś czas spędzony na dojazdach do klienta i na budowę, ale zamiast tego siedzisz na telefonie i wymieniasz z klientem tonę maili.

Nie jest świadoma na czym polegają skrypty informatyczne, automatyzacja, jakich narzędzi do pracy online używać. Jak działają sklepy internetowe, systemy do przyjmowania płatności, wystawiania faktur, czy przyprowadzenia wirtualnego briefu z klientem, bez konieczności napisania ani jednego maila, ani przeprowadzenia rozmowy.

Nawet jeśli współpracujesz z informatykiem, koszty indywidualnie przygotowanych systemów pracy zdalnej kosztują parędziesiąt tyś złotych, więc nadal siedzisz, piszesz maile i dzwonisz

Gdyby tak dało się tylko tą całą pracę usprawnić. No przecież musi być jakiś sposób na to? I jest! Ale większość projektantów nie jest świadoma tego, że mogłoby być inaczej, prościej, sprawniej. 

Zamień pracę w dochodowy biznes i zacznij projektować wnętrza przez Internet


W ciągu 4 tygodni omówimy krok po kroku, jak stworzyć własną firmę projektowania wnętrz, która będzie autentyczna i odmienna od konkurencji. Nie będziesz robić kolejnej kopii na rynku. Zrozumiesz również, kim jest Twój idealny klient, dzięki czemu przestaniesz tracić czas na działania, które nie zwiększają liczby klientów. Zaczniesz systematycznie budować pozycję eksperta, nawet jeśli dopiero zaczynasz w branży projektowej. A co najważniejsze, zaczniesz pracę z planem, który pozwoli Ci zaprojektować wnętrza, na których Ci zależy, dla osób, z którymi dobrze się współpracuje.

Podczas 4 tygodni omówimy wszystko, co zwiększy komfort Twojej pracy nad projektem, a także wpłynie na profesjonalizm Twoich usług. Zajmiemy się omówieniem tematów, których nie znajdziesz na żadnych studiach ani kursach projektowania wnętrz. Przekonasz się także nie potrzebujesz 5-letnich studiów informatycznych, aby wprowadzić system pracy online do swojej firmy. Omówimy narzędzia pracy nad projektem. Opracujesz system współpracy z klientem i pracy nad projektem. Wprowadzisz niemal pełną automatyzację pracy, dzięki czemu możesz raz na zawsze zapomnieć o pisaniu maili, dzwonieniu do klienta i próbach domyślenia się co klient miał na myśli.A co najważniejsze, praca nad projektem będzie łatwiejsza zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego klienta.

Jak dołączyć do kursu?

Current Progress
Current Progress
Current Progress
Current Progress

KROK 1

Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę widoczną poniżej, aby otrzymać zaproszenie na kurs. 

KROK 2

Zapoznaj się ze szczegółami

Na stronie zaproszenia znajdziesz szczegółowy program szkolenia oraz możliwość zapisu na kurs

KROK 3

Potwierdzasz swój udział

Potwierdzasz swój udział w kursie wybierając odpowiednią opcję zapłaty i natychmiast możesz korzystać z materiałów szkoleniowych

Dla kogo jest ten kurs?

  • Osób, które chcą projektować wnętrza przez Internet
  • Chcą stworzyć system, który będzie za nich wykonywać dużą część pracy
  • Chcą stworzyć marketingowy system, który przyciągnie do nich właściwych klientów

Dla kogo nie jest ten kurs?

  • Osób, które chcą nauczyć się projektowania wnętrz
  • Osób, które szukają gotowców, szablonów i chcą się nauczyć organizacji pracy nad projektem

Ten kurs pokaże Ci jak swój system zautomatyzować i wprowadzić go do świata Internetu. Ale Ty musisz wiedzieć na czym polega praca projektanta.

Chcesz do nas dołączyć?

Zależy mi, na prywatnej pomocy każdemu z kursantów i Twoim sukcesie w biznesie. Dlatego też w każdym miesiącu jest ograniczona ilość miejsc.

Zależy mi także, abyś otrzymał narzędzie najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania.

Aby do nas dołączyć wypełnij niezobowiązującą ankietę, która pozwoli mi sprawdzić, czy jesteś odpowiednim kandydatem na to szkolenie.

Wynik ankiety otrzymasz natychmiast po jej wypełnieniu.

Wypełnienie formularza jest bezpłatne i niezobowiązujące do zapisania się na kurs. Wypełnienie formularza nie jest także równoznaczne z zapisem na kurs i nie daje gwarancji miejsca na kursie! Decyzja o przyznaniu miejsca jest podejmowana za każdym razem indywidualnie na podstawie Twoich odpowiedzi. Bądź szczery wypełniając formularz. W końcu tu chodzi o Twój sukces!

O trenerce

Beata Skrzypiec, to architektka i projektantka wnętrz z 20-letnim stażem. Miała okazję projektować wnętrza równo mieszalne, jak i restauracje, sklepy, biura i hotele. Jej realizacje można znaleźć zarówno w Polsce jak i takich krajach jak: Grecja, Niderlandy, Hiszpania czy Luksemburg. Obecnie prowadzi swoje biuro projektowe Ready Design Studio oferujące w 100% projektowanie prowadzone przez Internet.

Wiedza przekazana podczas szkolenia jest wiedzą zdobytą w praktyce. Od ponad 17 lat prowadzi swoją firmę przez Internet pracując i podróżując po świecie. 

Jako certyfikowany coach biznesu od 2 lat dzieli się swoją wiedzą biznesową na szkoleniach i prywatnych konsultacjach oferowanych na stronie www.readydesign.pl oraz www.readydesign.online

>