Zamień pasję w dochodowy biznes
projektowania wnętrz i zacznij projektować wnętrza 
przez Internet

Opracuj strategię biznesową, która będzie działać i przynosić efekty w Twojej firmie.
Przyciągaj klientów i zlecenia, na których Ci zależy najbardziej.
Projektuj wygodnie z dowolnego miejsca dla klientów na całym świecie. Dotrzyj do większej ilości klientów.
Niech lokalizacja przestanie być problemem.

Chcesz założyć swoje biuro projektowania wnętrz? Chcesz odróżniać się od konkurencji? a przy tym projektować wnętrza, w stylu, który kochasz, dla klientów, z którymi dobrze Ci się pracuje?

A przy tym chcesz projektować wnętrza przez Internet?

Podjęłaś decyzje! Otwierasz swoją firmę! Masz dość pracy u kogoś od 9 do 17. Stworzyłaś swoją stronę Internetową, konto na Instagramie, śledzisz ogłoszenia, ale Twoja pierwotna wizja nie do końca sprawdza się realnym świecie.

Zakładasz swoje biuro, bo kochasz projektowanie wnętrz. Czujesz się wspaniale, gdy masz możliwość wykorzystywać swoją kreatywną naturę w praktyce.

Do tego chcesz być niezależna i tworzyć wnętrza na swój rachunek. Podejmujesz decyzję: Zakładam własną firmę!

Lokalizacja w pracy projektanta wnętrz już dawno przestała być problemem Kontakt z klientem i praca nad projektem nie musi polegać na wymianie maili i rozmów telefonicznych. Jest prostszy, automatyczny i bardziej profesjonalny sposób

Niestety często proza życia okazuje się inna niż tego na początku oczekujesz. Nagle zaczynasz dostrzegać, że w Twoim mieście nie tylko Ty projektujesz wnętrza, a jesteś jednym z parudziesięciu (a nieraz paruset projektantów). Do tego ta Kaśka z Wrocławia projektuje wnętrza przez Internet i "podbiera" Ci klientów.

Dzień spędzasz na projektowaniu wnętrza, szukaniu nowych lamp, które pasowałyby do tego stylu, wprowadzaniu poprawek do projektu, bo klient nie może zdecydować się na kolor płytek na ścianie w łazience...

Na budowaniu pozycji swojej firmy zostaje niewiele czasu, o ile cokolwiek zostaje? 

Skutek? Mijają lata, a Ty żyjesz od projektu do projektu. Masz wrażenie, że Twoja firma jest cały czas na tym samym etapie, na jakim była gdy zaczynałeś. 

Minął rok 2020. Praca zdalna, przez internet przestała już Cię przerażać tak bardzo, jak to bywało wcześniej. Zaczynasz zastanawiać się, a gdyby tak móc pracować więcej online. Nie musieć stać w korku za każdym razem. Móc pracować z dowolnego miejsca. Domu z widokiem na mazurskie jeziora, albo wybrać się na miesiąc do Hiszpanii. No przecież tam także dociera Internet. Dotrzeć do większej ilości klientów, których nie ma w mojej okolicy? 


Coraz częściej widzisz innych projektantów oferujących projektowanie online. Może nawet sam coś takiego oferujesz, ale w praktyce okazuje się, że taka praca wcale nie jest prostsza i szybsza. Niby zaoszczędziłeś czas spędzony na dojazdach do klienta i na budowę, ale zamiast tego siedzisz na telefonie i wymieniasz z klientem tonę maili.

Nie jest świadoma na czym polegają skrypty informatyczne, automatyzacja, jakich narzędzi do pracy online używać. Jak działają sklepy internetowe, systemy do przyjmowania płatności, wystawiania faktur, czy przyprowadzenia wirtualnego briefu z klientem, bez konieczności napisania ani jednego maila, ani przeprowadzenia rozmowy.

Nawet jeśli współpracujesz z informatykiem, koszty indywidualnie przygotowanych systemów pracy zdalnej kosztują parędziesiąt tyś złotych, więc nadal siedzisz, piszesz maile i dzwonisz

Gdyby tak dało się tylko tą całą pracę usprawnić. No przecież musi być jakiś sposób na to? I jest! Ale większość projektantów nie jest świadoma tego, że mogłoby być inaczej, prościej, sprawniej. 

Zamień pracę w dochodowy biznes i zacznij projektować wnętrza przez Internet


W ciągu 4 tygodni omówimy krok po kroku, jak stworzyć własną firmę projektowania wnętrz, która będzie autentyczna i odmienna od konkurencji. Nie będziesz robić kolejnej kopii na rynku. Zrozumiesz również, kim jest Twój idealny klient, dzięki czemu przestaniesz tracić czas na działania, które nie zwiększają liczby klientów. Zaczniesz systematycznie budować pozycję eksperta, nawet jeśli dopiero zaczynasz w branży projektowej. A co najważniejsze, zaczniesz pracę z planem, który pozwoli Ci zaprojektować wnętrza, na których Ci zależy, dla osób, z którymi dobrze się współpracuje.

Podczas 4 tygodni omówimy wszystko, co zwiększy komfort Twojej pracy nad projektem, a także wpłynie na profesjonalizm Twoich usług. Zajmiemy się omówieniem tematów, których nie znajdziesz na żadnych studiach ani kursach projektowania wnętrz. Przekonasz się także nie potrzebujesz 5-letnich studiów informatycznych, aby wprowadzić system pracy online do swojej firmy. Omówimy narzędzia pracy nad projektem. Opracujesz system współpracy z klientem i pracy nad projektem. Wprowadzisz niemal pełną automatyzację pracy, dzięki czemu możesz raz na zawsze zapomnieć o pisaniu maili, dzwonieniu do klienta i próbach domyślenia się co klient miał na myśli.A co najważniejsze, praca nad projektem będzie łatwiejsza zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego klienta.

O trenerce

Beata Skrzypiec, to architektka i projektantka wnętrz z 20-letnim stażem. Miała okazję projektować wnętrza równo mieszalne, jak i restauracje, sklepy, biura i hotele. Jej realizacje można znaleźć zarówno w Polsce jak i takich krajach jak: Grecja, Niderlandy, Hiszpania czy Luksemburg. Obecnie prowadzi swoje biuro projektowe Ready Design Studio oferujące w 100% projektowanie prowadzone przez Internet.

Wiedza przekazana podczas szkolenia jest wiedzą zdobytą w praktyce. Od ponad 17 lat prowadzi swoją firmę przez Internet pracując i podróżując po świecie. 

Jako certyfikowany coach biznesu od 2 lat dzieli się swoją wiedzą biznesową na szkoleniach i prywatnych konsultacjach oferowanych na stronie www.readydesign.pl oraz www.readydesign.online

Tematyka kursu

TYDZIEŃ 1:

Zaplanuj swoją firmę projektowania wnętrz. Stwórz system i stronę sprzedaży

Każdy projektant jest inny, każdy z was oferuje nieco inne usługi. W pierwszym tygodniu określisz jaki dokładnie zakres usług chcesz oferować i jakie wnętrza projektować. Porozmawiamy o trikach na wycenę tych usług. Określimy zakres pracy i elementy, które będą mogły zostać zautomatyzowane, a które nie. 


Co decyduje o autentycznej marce, której nie można podrobić? Co działa dla Ciebie, a nie konkurencji? Poznasz archetyp swojej marki i stworzysz strategię spójną z tym, kim jesteś i co chcesz zaprojektować. Strategia, która przyciągnie klientów, na których najbardziej Ci zależy. Nauczysz się także rozpoznawać lęki, które powodują, że blokujesz możliwość rozwoju swojej firmy.

Zdefiniujemy również dokładnie, z kim chcesz pracować i gdzie dokładnie ich znaleźć. Abyś nie tracił czasu na czynności, które nie przyniosą oczekiwanego przez Ciebie efektu.
Omówimy zasady tworzenia logo czy dopasowywania kolorów. Sprawdzisz także jak w tej chwili postrzegana jest Twoja firma oraz jaką nazwę wybrać dla swojej firm

 • Wybierzesz najlepsze usługi
 • Określisz ich cenę
 • Sprawdzisz swój wybór, przed wprowadzeniem w życie
 • Przygotujesz stronę sprzedaży
 • Stworzysz stronę www lub poprawisz istniejącą
 • Określisz, kto jest Twoim idealnym klientem
 • Zweryfikujesz swój pomysł na biznes
 • Wybierzesz odpowiednią nazwę dla swojej firmy
 • Stworzysz branding swojej firmy idealnie dopasowany do Ciebie i Twoich idealnych klientów
 • Zbudujesz logo, kolorystykę i spójną grafikę

TYDZIEŃ 2:
Marketing, sklep internetowy, system płatności i faktury

Jeśli poważnie podchodzisz do swojego biznesu, nie wystarczy stworzyć strony internetowej i od czasu do czasu zamieszczać wizualizacje lub realizacje na Instagramie. Musisz działać z odpowiednim pomysłem.

To, o czym 90% projektantów w ogóle nie myśli, to lista mailingowa. A to narzędzie, które niemal automatycznie i całkowicie za darmo buduje listę idealnych przyszłych klientów. Czy możesz sobie pozwolić na marnowanie czasu i pieniędzy i brak własnej listy mailingowej?

Jak wyobrażasz sobie przyjmowanie zleceń na projekty? Podpisywanie umowy z klientem przez Internet? Przyjmowanie płatności, zaliczek itd od klienta? Oczywiście można wysyłać maile i czekać na przelew, ale przecież nie o to w tym chodzi. Ty chcesz usprawnić swoją pracę i zwiększyć sprzedaż swoich projektów. Dlatego w drugim tygodniu skupimy się na stworzeniu sklepu internetowego, który w sposób automatyczny będzie przyjmował płatność i podpisywał umowę z klientem.

 • Wybierzesz system sprzedaży dopasowany do Twojego budżetu
 • Wybierzesz moduł płatności
 • Przygotujesz formę przyjmowania płatności (za m2, przedpłata, całość)
 • Wybierzesz system wystawiania faktur
 • Skonfigurujesz wszystko i połączysz wszystko w całość
 • Zaczniesz budować listę mailingową
 • Stworzysz komunikację, która będzie sprzyjać sprzedaży usług
 • Określisz plan marketingowy na najbliższe 90 dni

TYDZIEŃ 3:
Media społecznościowe, SEO, blog i etapy pracy nad projektem

Klient zamówił projekt i co dalej? Jak zautomatyzować te elementy pracy, które da się zautomatyzować? Jakie narzędzia wybrać? Jak usprawnić swoją pracę, aby skupić się na tym co najważniejsze - wykonaniu projektu?

Porozmawiamy także o elementach, które pozwolą zachować ludzki kontakt z klientem, aby klient nie czuł się, że pracuje z maszyną. 


Omówimy zasady publikowania postów w mediach społecznościowych. Ty wybierasz kanał, w którym mieszkają Twoi docelowi klienci. Omówimy zasady działania na Pintereście i Instagramie. Zobaczysz, co jest ważne podczas działań w mediach społecznościowych i na pewno nie jest to liczba obserwujących i polubień. ;)
Poznasz narzędzia i plan działania, dzięki którym Twoja praca zajmie 1 godzinę tygodniowo, a nie kilka godzin dziennie.

 • Przygotujesz system pracy nad projektem
 • Przetestujesz dwa narzędzia do pracy zdalnej nad projektem wykorzystując bezpłatny do nich dostęp tylko dla moich kursantów
 • Poznasz i wybierzesz narzędzia, dzięki którym klient poczuje się wyjątkowy
 • Poznasz zasady działania na blogu
 • Poznasz zasady SEO
 • Stworzysz konto na Pintereście sprzedające sprzedaży usług
 • Stworzysz konto na Intagramie sprzyjające sprzedaży usług

TYDZIEŃ 4: Automatyzacja
i połączenie wszystkiego w całość oraz umowy i prawne elementy prowadzenia firmy

Do tej pory rozmawialiśmy o różnych elementach pracy online nad projektem wnętrza. Teraz pora połączyć wszystko w całość. Narzędzia i systemy nie zadziałają i nadal będą wymagać twojej ręcznej pracy, jeśli nie połączysz ich w całość.

Dlatego w ostatnim tygodniu szkolenia połączymy wszystkie kawałki w całość w taki sposób, aby klient zamawiający Twój projekt poczuł się, że w tej samej sekundzie zaczynasz pracować nad projektem, nawet jeśli Ty w tej chwili śpisz.

Prowadzenie firmy to ogromna przyjemność, ale także stres i dużo pracy, którą będziesz musiał wykonać sam, szczególnie na początku.

Zajmiemy się zatem prawną stroną budowania swojej firmy i zabezpieczeniem swoich interesów.

 • Poznasz narzędzia, które wyręczą Cię z połowy pracy
 • Zautomatyzujesz poszczególne elementy swojej pracy
 • Zaimportujesz gotowe skrypty, które nawet jeśli nie znasz się na komputerach, pomogą Ci samodzielnie wszystko wykonać
 • Otrzymasz wzory umów z klientem
 • Dowiesz się w jaki sposób pracować mądrze i poprawić organizację swojej pracy

Dodatkowa wartość na kursie


Wiedza dostępna 24/7
Wszystkie materiały zostały przeze mnie przygotowane wcześniej i czekają na Ciebie 24/7. Sama decydujesz o tym kiedy i jak się uczysz.


Spotkania na ZOOMie
Każda osoba ma dostęp do mojej prywatnej pomocy na ZOOMie. W każdym tygodniu możesz korzystać z 1h takiego spotkania. Możesz także przełożyć ją na kolejny tydzień i spotkać się na 2h w kolejnym. W sumie masz dostęp do 4h prywatnych konsultacji.

Pomoc na kursie
Na kursie nie jesteś sama. Podczas nauki z materiałami szkoleniowymi masz dostęp do mojej pomocy na kursie.

Pliki PDF
Każda lekcja uzupełniona została plikami pdf do pobrania. Dzięki nim sprawniej wykonasz zadania na szkoleniu

Dlaczego ten kurs jest inny?

Ten kurs nie uczy Cię projektowania wnętrz.
On uczy tego wszystkiego, czego nie nauczysz się na żadnym kursie ani na studiach projektowania.
Wiedzy z tego kursu nie znajdziesz na żadnym innym szkoleniu. Jest to wiedza, którą zdobywa się przez lata doświadczeń, dochodząc do wniosków metodą prób i błędów.

Możesz: poświęcić czas i pieniądze na wypracowanie metodą prób i błędów swojej metody przez kilka lat
Lub: poświęcić tylko tylko 4 tygodnie i pieniądze, aby otrzymać gotowe wskazówki,
które będą działać w Twoim wypadku i od razu rozwijać swoją firmę zarabiając więcej


Chcesz do nas dołączyć?

Zależy mi, na prywatnej pomocy każdemu z kursantów i Twoim sukcesie w biznesie. Dlatego też w każdym miesiącu jest ograniczona ilość miejsc.

Zależy mi także, abyś otrzymał narzędzie najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb, które spełni Twoje oczekiwania.

Aby do nas dołączyć wypełnij niezobowiązujący formularz, który pozwoli mi sprawdzić, czy jesteś odpowiednim kandydatem na to szkolenie.

Kliknij w przycisk Aplikuj i odpowiedz na kilka pytań. Odpowiedź z ewentualnym linkiem do zaproszenia na kurs otrzymasz w ciągu 24h od chwili wypełnienia formularza.

Wypełnienie formularza jest bezpłatne i niezobowiązujące do zapisania się na kurs. Wypełnienie formularza nie jest także równoznaczne z zapisem na kurs i nie daje gwarancji miejsca na kursie! Decyzja o przyznaniu miejsca jest podejmowana za każdym razem indywidualnie na podstawie Twoich odpowiedzi. Bądź szczery wypełniając formularz. W końcu tu chodzi o Twój sukces!

FAQ

KIEDY MOGĘ ZACZĄĆ NAUKĘ?

Kurs możesz rozpocząć natychmiast po zapisaniu się na kurs. Aby dołączyć do szkolenia wypełnij formularz aplikacyjny. Tylko na tej podstawie uzyskasz zaproszenie na kurs. W każdym miesiącu przyjmowana jest ograniczona ilość miejsc na szkolenie i może się ona różnić w zależności od miesiąca. 

NIE MOGĘ BYĆ ONLINE CODZIENNIE, CZY COŚ STRACĘ?

Wszystkie materiały dostępne są 24/7 na stronie internetowej. Nie musisz organizować czasu na uczestnictwo w lekcjach online. Nie musisz się także obawiać, że cokolwiek stracisz, jeśli nie będziesz w danym dniu i o danej godzinie na lekcji online. Do każdej lekcji możesz także wracać wielokrotnie.

CO, JEŚLI NIE ZDĄŻĘ Z NAUKĄ W 4 TYGODNIE?

Podział na 4 tygodnie został opracowany na podstawie lat doświadczeń prowadzenia szkoleń internetowych. Kurs podzielony jest na 4 bloki, których wiedza została podzielona w logicznie następujące po sobie elementy. W ciagu danego tygodnia skupiasz się tylko i wyłącznie na tematach danego tygodnia. W ten sposób nie czujesz się przytłoczona, a jednocześnie wiedzy jest na tyle dużo, że na pewno nie będziesz się nudzić w oczekiwaniu na kolejny tydzień.

Natomiast, nie oznacza to, że musisz koniecznie "wyrobić się" z wykonaniem zadań w ciągu tygodnia. Możesz na nie przeznaczyć tyle czasu ile potrzebujesz. Niektórzy realizują szkolenie w miesiąc, inni potrzebują na to kilka miesięcy i to także jest OK.

Pamiętaj najważniejsze jest wykonanie zadania, a nie tylko zobaczenie filmów na kursie. 

CZY MOGĘ KORZYSTAĆ Z PRYWATNYCH KONSULTACJI?

Pomoc na kursie prowadzona jest w formie aktywnych komentarzy, mailem i modułu Q&A na stronie szkolenia. Prywatne konsultacje prowadzone są jako prywatny coaching. Istnieje możliwość umówienia się na prywatną konsultację na ZOOMie w cenie 99 zł/h

JAK DŁUGO MOGĘ KORZYSTAĆ Z KURSU?

Dostęp do kursu uruchamiany jest na okres 1 roku od chwili zapisania się na szkolenie i obejmuje wszystkie uaktualnienia, które pojawią się w tym okresie.

Aplikuj na kurs

Czy zobaczę Cię na kursie?


Stworzyłam ten kurs, bo wiem ile pracy i stresu wymaga tworzenie własnej marki. Takiej marki, która będzie rozpoznawalna i będzie docierać do takich osób, na których zależy nam najbardziej.

Ila czasu wymaga pogodzenie pracy nad projektem z opieką nad dzieckiem. A jeszcze trzeba znaleźć czas na sen, jedzenie, a doba ma tylko 24h.

Przygotowałam dla Ciebie wiedzę, której mi najbardziej brakowało podczas tworzenia swojej firmy. Wiedzę, którą trudno znaleźć jeśli ograniczamy swoje myślenie tylko do projektowania wnętrz. Wiedzę, która jest niezbędna nie tylko na etapie początkowym, ale także gdy myślimy o rozwoju swojej firmy.

Masz inne pytania? 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

 

Loading...
>