Stwórz i rozwiń z sukcesem

Biuro Projektowania Wnętrz

... i nigdy więcej nie martw się jak to zrobić sama

Jesteś w dobrym miejscu jeśli...

Wyobraź sobie, że...

To wszystko jest możliwe!

dzięki *Ready Design*

Społeczność projektantek wnętrz i pasjonatek, które chcą stworzyć i rozwinąć własne biuro projektowania wnętrz z sukcesem

Rozwiązanie Twoich wszystkich problemów

Oto co otrzymujesz w ramach *Ready Design*

Gotowe plany działania

Niezależnie na jakim etapie biznesowym jesteś otrzymasz gotowy plan działania. Będziesz wiedziała czym zająć się w pierwszej kolejności, aby stale rozwijać swoją firmę. Koniec z obawami “Co mam teraz zrobić?”. 

Kursy online

Gotowa baza szkoleń na każdym etapie prowadzenia Twojej firmy dostępna online 24/7. Nie ważne czy jest środek nocy, święto czy nie, zawsze możesz rozpocząć naukę na jednym z wielu kursów i wracać do nich tak często jak potrzebujesz.

Mentoring

Mentoring i wsparcie na każdym kroku prowadzenia Twojej firmy podczas comiesięcznych sesji Q&A, na prywatnej grupie, a nawet prywatnych konsultacjach 1:1

Comiesięczne wyzwanie i gotowce

W każdym miesiącu czeka na Ciebie nowe wyzwanie, które pomaga Ci trzymać się wyznaczonego biznesowego celu i systematycznie rozwijać firmę. Ponadto każdego miesiąca znajdzie nowe gotowe tematy na artykuły w swoim blogu, mailingi i posty w social mediach.

Narzędzia

Znajdziesz narzędzia przydatne zarówno w pracy projektowej jak i prowadzeniu biznesu z dokładnymi instruktażami jak się po nich poruszać i kodami rabatowymi. Dzięki nim możesz ich używać bezpłatnie lub z rabatem, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Społeczność

Wiedza to jedno, ale to społeczność jest tym elementem wsparcia, zachęca do działania i świętuje z Tobą Twoje sukcesy. A przede wszystkim są to osoby, które doskonale Cię rozumieją, bo tak jak Ty tworzą swoją firmę.

Podcasty

Nasza prywatna stacja radiowa z prywatnymi podcastami. Codziennie o 8 rano znajdziesz nowe nagranie biznesowo – motywujące do działania. Dostępne tylko dla naszej społeczności.

Aplikacja

Wygodna aplikacja na iOS i Android, dzięki której masz dostęp do wiedzy, plików, kursów, społeczności, podcastów i prywatnej pomocy zawsze przy sobie. 
(dostępne lato 2021)

Jesteś gotowa dołączyć do

*Ready Design*?

Społeczność projektantek wnętrz i pasjonatek, które chcą stworzyć i rozwinąć własne biuro projektowania wnętrz z sukcesem

Cześć, jestem Beata

Stworzyłam społeczność *Ready Design* z myślą o wszystkich osobach, które myślą o założeniu i rozwoju swojego biura projektowania wnętrz. 

Od 15 lat prowadzę samodzielnie swoją firmę. Mimo wiedzy architektonicznej i studiów na Akademi Ekonomicznej czułam się zupełnie sama. Posiadałam ogrom wiedzy technicznej, ale nie wiedziałam za co się zabrać zakładając swoją firmę, a potem ruszenie z nią z miejsca i wprowadzenie na drogę rozwoju.

Wiem, przez co przechodzą osoby takie jak Ty i to właśnie z myślą o Tobie stworzyłam *Ready Design*. Znajdziesz tutaj całą moją wiedzę sprawdzoną w praktyce. Znajdziesz tutaj także wiedzę przekazywaną przez najlepsze firmy marketingowe na świecie.

Teraz pora na Ciebie, aby zacząć robić to co kochasz i na tym zarabiać!

*Ready Design* JEST dla Ciebie jeśli

*Ready Design* NIE JEST dla Ciebie jeśli

Na jakim etapie jest Twoja firma?

Pakiet szkoleń pozwoli Ci ruszyć z miejsca, niezależnie na jakim etapie jesteś.

Stwórz

Uzyskasz przejrzystość na temat swojej wizji prowadzenia biznesu. Będziesz wiedziała dokładnie co chcesz projektować i z jakimi klientami chcesz współpracować. Upewnisz się, że na rynku jest potrzeba na usługi jakie chcesz prowadzić.

Zbuduj

Na tym etapie zbudujesz wszystkie elementy, bez których nie sposób prowadzić firmy. Stworzysz procesy wpływające na organizację pracy i profesjonalny wygląd. Zdefiniujesz swoje ceny, pakiety. Zbudujesz stronę, portfolio i kanały w social mediach.

Sprzedaj

Teraz przyszła pora na opracowanie strategii marketingowej. Stworzysz harmonogram treści, aby zawsze mieć gotowe do użycia materiały. Zwiększysz widoczność swojej marki dzięki odpowiedniej strategii i PR, aby zwiększyć ilość wartościowych klientów

Skaluj

Każda firma musi się rozwijać, aby stale zwiększać swoje dochody. Na tym etapie zajmiemy się analizą i statystykami, abyś mogła odpowiednio modyfikować swoje działania i osiągać lepsze rezultaty. Stworzysz lejki sprzedażowe i wprowadzić automatyzację w swoich działaniach, aby móc więcej czasu poświęcać na to co lubisz robić najbardziej.

Kursuj*

W *Ready Design* znajdziesz dodatkowy moduł wiedzy poświęcony w 100% tworzeniu swojego własnego szkolenia internetowego. Stworzenie swojego kursu jest doskonałym sposobem na zwiększenie dochodów w swojej firmie, bez zwiększania ilości pracy.

1 miesiąc

99 zł

1 Rok

990 zł

2 miesiące bezpłatnie

Masz pytania?

Kiedy mogę zacząć korzystać z materiałów?
Dostęp do wszystkie otrzymujesz natychmiast po dołączeniu do naszego grona. Niezależnie czy jest środek nocy, niedziela czy święta.

 

Czy muszę mieć swoją firmę, aby dołączyć?
Absolutnie nie. Dołączając do nas otrzymujesz wiedzę nie tylko pozwalającą na rozwój firmy, ale także pozwalającej odpowiednio przygotować się do jej założenia. 

 

Czy otrzymam cokolwiek mailem?
Nie. Cała wiedza zamieszczona jest na portalu online i wymaga dostępu internetu, aby z niej korzystać. Dzięki temu wszystko zawsze jest w jednym miejscu i nie zgubisz niczego w SPAMIE swojej skrzynki mailowej. 

 

Czy mogę zrezygnować z członkostwa?
Oczywiście. W dowolnej chwili możesz anulować subskrypcję.

 

Czy będę mieć dostęp do kursów, wyzwań w których biorę udział jeśli anuluję konto?
Anulowanie konta skutkuje z pierwszym dniem po dniu, na jaki okres opłaciłaś konto. Z tym dniem utracisz dostęp do wszystkiego wchodzącego w skład *Ready Design*. 

 

Czy otrzymam fakturę?
Każde zamówienie złożone na stronie potwierdzone jest automatycznym wystawieniem faktury. Pamiętaj o podaniu danych do faktury podczas składania zamówienia.

 

Dlaczego warto zostać z nami dłużej niż miesiąc?
Dołączając do naszego grona otrzymujesz dostęp do dużej dawki wiedzy w postaci szkoleń online. Ale to nie wystarczy, jeśli myślisz o stały rozwoju firmy i zwiększeniu dochodów. To comiesięczne plany działania, społeczność i mentoring jest największą wartością *Ready Design*. Dołącz do nas, sprawdź sama i zostań na dłużej, jeśli uznasz że warto.

© 2021 Ready Design

[]