Witaj, Jestem Beata

Mama, projektantka, trenerka, autorka podręczników ArchiCAD, redaktorka i autorka artykułów o architekturze wnętrz, założycielka NORMA – Ready Design, Ready Course.
Od ponad 17 lat uczę projektantów i architektów, jak mądrze projektować w ArchiCADzie i innych programach komputerowych
Niepoprawny optymista zafascynowany lataniem, morzem i nowymi technologiami.

Około 17 lat temu

Siedziałam w salonie sprzedaży z wyposażeniem wnętrz, patrząca na kolejny tłum ludzi przechodzący przez centrum handlowe. To było na prawdę nudna praca. Jednak miałam pasję do projektowania i uczenia. Wpadłam na szalony pomysł, aby zacząć uczyć online. Możesz to sobie wyobrazić? Uczenie przez internet, gdy nawet w centrum Warszawy było trudno było połączyć się z Internetem? 

Postanowiłam jednak nie słuchać wszystkich negatywnych rad, aby nie rozwijać swojej firmy, takich jak: nie masz kontaktów, nie masz ogromnych pieniędzy na rozwój firmy, nie da się uczyć przez internet… Nie bałam się porażki!

0 +
Nagranych tutoriali
0 +
Przeszkolonych osób
0
Własnych kursów
0 +
zwiedzonych miast

Współprace, certyfikaty, szkolenia

Obecnie...

Prawdopodobnie piję kawę teraz, gdzieś na drugim końcu świata i planuję, jak jeszcze mogę pomóc Ci rozwinąć dochodowy biznes projektowania wnętrz, który pozwoli Ci tworzyć projekty, które chcesz, a nie to, czego potrzebujesz za pieniądze, o których marzysz.

[]