Pamiętaj, że osoba wchodząca na Twoją stronę internetową już wie, że zajmujesz się projektowaniem wnętrz. Nie ma potrzeby powtarzania tego coraz kolejny. Podstrona “O mnie” to także nie CV. Nie opisuje wszystkich możliwych skończonych szkół, szkoleń i doświadczenia zawodowego.

Strona “o mnie” powinna umożliwić Twojemu potencjalnego klientowi zaprzyjaźnienie się z Tobą. Co w takim razie napisać na stronie o mnie?

O czym pamiętać podczas tworzenia opisów na stronę internetową?

  1. Osoba, która trafiła na naszą stronę “o mnie” już wie, że zajmujesz projektowaniem wnętrz. Nie skupiaj się tylko i wyłącznie na tym, że projektujesz wnętrza.
  2. Wiesz już kto jest Twoim klientem i jakie ma problemy. Zamiast pisać, że projektujesz wnętrza skup się na pokazaniu, że rozwiązujesz konkretne problemy w tym wnętrzu. 3xP
    Pomagam…. (komu? konkretnie)… Poprzez (projektując wnętrza, tworząc minimalistyczną przestrzeń, otwierając małe przestrzenie, wprowadzając kolor…) rozwiązując problem… (jakie problemy mają Twoi klienci?)
  3. Może się okazać, że problemów jest kilka, masz doskonałe pole do tworzenia kilka dodatkowych zdań, które możesz przeplatać na stronie O mnie.
  4. Napisz lub pokaż dlaczego to robisz? Daj się poznać i polubić. Twoje dlaczego jest tym, co odróżnia Cię od konkurencji, a w czym odnajdą siebie Twoi klienci. Jeśli Twoje doświadczenie pozwoliło Ci dojść do miejsca, w którym jesteś teraz opisz to. Ale nie rozpisuj się. Obecnie ludzie są zmęczeni czytaniem długich opisów.
  5. Pamiętaj, że nie samą pracą człowiek żyje. Co lubisz robić poza siedzeniem nad projektem po godzinach 😉
  6. Pamiętaj, jestem tutaj aby Ci pomóc. Śmiało komentuj lekcję, zamieść link do swojej strony. Chętnie zajrzę, podpowiem tak aby było jeszcze lepiej.
  7. Umieść zdjęcia pokazujące Twoje prywatne życie, bez negliżu 😉 i niech one będą dobrej jakości, ale bez pozowania.
  8. Nie bój się pokazywać swojego życia i pracy z drugiej strony, dzieci, jeśli uważasz publikowanie wizerunku dziecka w Internecie za właściwe. Męża, dodając do tego, że jest Twoim wsparciem w biznesie jeśli tak jest. Pamiętaj aby osoby trzecie wyraziły zgodę na publikację tego typu zdjęć.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>

BEZPŁATNA APLIKACJA: Zobacz jak mogę Ci pomóc i uzyskaj bezpłatny dostęp do wiedzy