CZAS UCIEKA...

Zapisz się teraz, aby zaoszczędzić 500 zł

Days
Hours
Minutes
Seconds
Czas minął. Oferta już przepadła, ale nadal możesz zapisać się na kurs. Tym razem bez rabatu

BEZPŁATNY WEBINAR

3 kroki do szybszej i łatwiejszej pracy w ArchiCADzie

Czy ty także robisz projekty od końca?

Czy masz już dość zarywania nocy nad projektem i robienia wielu rzeczy na około?

Dlaczego poznanie ArchiCADa jest tak ważne?

Od 17 lat uczę architektów i projektantów wnętrz jak projektować w ArchiCADzie. Przez lata miałam okazję zobaczyć jak pracują zarówno zupełnie początkujący użytkownicy, jak i osoby, które pracują w ArchiCADzie wiele lat.

Niestety widzę także, jak wiele rzeczy jest przez was robionych na około, a można szybciej i sprawniej. I prawdopodobnie Ty także popełniasz te same błędy.

Zależy mi, aby pokazać Ci, że można projektować łatwiej. Bez konieczności powielania tych samych czynności wielokrotnie. Że projekt może “sam” przygotować się do druku, a my możemy skupić się na tym, co lubimy w swojej pracy najbardziej: przenoszeniu naszej wizji na wirtualny papier.

Jesteś w dobrym miejscu jeśli...

To nie jest dla Ciebie jeśli

ALE WIESZ CO?

Tak wcale nie musi być!

KURS INTERNETOWY

Kurs ArchiCADa dla projektantów wnętrz

Aby pracować mądrze, a nie dłużej w ArchiCADzie

4 stopniowy autorski program szkolenia

Czego będziesz się uczyć?

Tydzień 1: Organizuj

Cały pierwszy tydzień poświęcony jest na poznanie ArchiCADa i przygotowanie go do naszych potrzeb projektowych.

Zaczynasz pracę od “wyczyszczonej” wersji ArchiCADa. Tylko dzięki temu będziesz mogła na prawdę dostosować program do swoich potrzeb i w pełni zrozumieć funkcje dostępne w programie.

Pod koniec pierwszego tygodnia będziesz mieć gotowy zarys własnego wzorca, który będziesz wykorzystywać podczas dalszej pracy na kursie, a w przyszłości w swojej pracy.

To właśnie dzięki niemu, raz na zawsze będziesz mogła zapomnieć o żmudnym przygotowaniu projektu do druku.

Tydzień 2: Modeluj

Cały drugi tydzień poświęcony jest w 100% nauce modelowania. To właśnie w tym tygodniu stworzysz model domu jednorodzinnego, wraz z otoczeniem.

To właśnie w tym tygodniu zaaranżujesz wnętrze tworząc dwie różne koncepcje, importując obiekty, edytując je a nawet tworzyć od podstaw swoje własne. Na samym wnętrzy nie poprzestaniemy, ponieważ omówimy sobie także jak zaaranżować ogród, balkon czy taras.

Pod koniec drugiego tygodnia będziesz mieć gotowy projekt, który tylko czeka na przygotowanie dokumentacji i wizualizacji.

Tydzień 3: Renderuj

Kolejny tydzień poświęcimy na naukę tworzenia renderingów, trójwymiarowych interaktywnych planów, animacji czy prezentacji VR.

Zaczniesz tworzyć realistyczne tekstury. Nauczysz się także jak pracować ze światłem w ArchiCADzie. Omówimy zasady tworzenia realistycznych wizualnzacji w ArchiCADzie.

Tydzień 4: Dokumentacja

W ostatnim tygodniu poskładamy wszystko w całość przygotowując projekt do druku. 

Stworzymy zestawienia materiałów i kosztorysy. Przygotujemy rozwinięcia ścian, przekroje, detale, realistyczne plany. 

Całość wydrukujemy i wyeksportujemy do innych programów.

Z czego będzie składać się nasz projekt?

Na projekt składają się:

Inwentaryzacja
Plany wyburzeń
2 koncepcje aranżacji wnętrza: wnętrze klasyczne ze sztukateriami oraz nowoczesne z minimalistycznymi formami i geometrycznymi kształtami
Projekt elektryki / Instalacji 
Projekt oświetlenia
Projekt mebli kuchennych
Projekt posadzek
Przekroje z detalami
Rozwinięcia ścian z realistycznymi teksturami
Zestawienia i kosztorysy materiałów oraz mebli
Wizualizacje realistyczne i artystyczne
Animacja
Pełna dokumentacji BIMx
Prezentacja VR

Dołącz do kursu już dziś i otrzymaj BONUSY

Photoshop

Dodatkowy tydzień pod koniec kursu poświęcony w 100% nauce Photoshopa. Poznasz sposób na stworzenie kolorowych planów, kolaży, a nawet wizualizacji w Photoshopie.

Lightroom + Presety

Oczywiście, że można lepiej i piękniej. Na kursie otrzymasz dodatkowy moduł do kursu omawiającego zagadnienia związane z obsługą programu Lightroom, a dodatkowo ponad 20 gotowych presetów do pobrania

Lekcje Live

W każdą niedzielę o godzinie 20:00 odbywa się spotkanie na żywo na ZOOMie, podczas którego utrwalamy wiedzę i poszerzamy ją o dodatkowe tematy. Nie możesz być Live? Nic nie szkodzi. masz dostęp do nagrań.

Prywatne lekcje 1:1

Każdy projektant jest inny, każdy tworzy inne projekty i każdy ma inne pytania. Podczas kursu masz dostęp do 6h prywatnych lekcji prowadzonych przez internet.

Zamknięta grupa pomocy

Wraz z kursem otrzymujesz dostęp do bezpłatnej grupy pomocy na zawsze. To na niej możesz zadawać wszelkie pytania i spotkać innych uczestników szkolenia. Ta grupa jest po to, aby pomagać Ci bezterminowo.

Podręcznik pdf

Każdy tydzień kursu uzupełniony jest zeszytem ćwiczeń zawierającym podsumowanie najważniejszych zagadnień z danego tygodnia z listami To-Do.

Jesteś gotowa na...

Wybierz plan najlepszy dla siebie

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1265 €

Ty płacisz tylko za kurs!

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1265 €

Ty płacisz tylko za kurs!

ZAPŁAĆ RAZ
OSZCZĘDZASZ 500 zł

1499 zł

3 MIESIĘCZNE RATY

670 zł

Pod koniec kursu będziesz...

SKORZYSTAJ Z OFERTY I ZAPŁAĆ MNIEJ

Ten kurs zawiera wszystko, co pomoże ci zacząć i skończyć projekt wnętrza w ArchiCADzie

Ucz się wygodnie online, gdzie chcesz i jak chcesz

Podczas kursu masz do wyboru dwa projekty

Nowoczesny

Klasyczny

Możesz projektować jeden z nich, oba lub swój własny
Wybór należy do Ciebie

Masz pytania?

Znajdź odpowiedź poniżej

Kiedy mogę zacząć naukę na kursie?
Naukę zaczynasz natychmiast po zapisaniu się na kurs. Automatycznie zostaniesz przekierowana na stronę szkolenia. Niezależnie czy jest środek nocy, niedziela czy święta.

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Kurs ArchiCADa trwa 4 tygodnie plus 2 dodatkowe tygodnie na temat Photoshopa i Lightrooma. Jednak dostęp do kursu będziesz mieć na zawsze. W dowolnej chwili będziesz mogła do niego wracać jak i korzystać z pomocy na grupie oraz korzystać z lekcji grupowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nie projektuję wnętrz, czy ten kurs jest dla mnie?
Program ArchiCAD pozwala tworzyć każdy rodzaj projektów. Jednak ten kurs w dużej mierze ukierunkowany jest na tworzenie projektów wnętrz, dlatego pomijane są w nim tematy związane na przykład z konstrukcjami, fundamentami itp. Wierzę, że wiedza przekazywana na kursie przyda się każdemu, jednak jeśli nie projektujesz wnętrz zachęcam do skorzystania z innych szkoleń dostępnych w innych firmach, które specjalizują się w tworzeniu Twojego rodzaju budynków.

Czy mogę zacząć naukę od 3-go tygodnia?
Nie, ponieważ kurs został skonstruowany w taki sposób, aby nauczyć Cię obsługi programu, a nie tylko wyjaśnić działanie poszczególnych narzędzi. Niezależnie czy dopiero zaczynasz pracę w ArchiCADzie, czy już projektujesz w tym programie wiele lat zaczynasz naukę od samego początku i uczysz się lekcja po lekcji tak jak zostały zamieszczone na kursie. Jednak do raz przerobionej lekcji możesz wracać wielokrotnie. 

Co jeśli nie mogę uczyć się w danym tygodniu?
Sama decydujesz o tempie swojej nauki. Jeśli na przerobienie danego tygodnia potrzebujesz więcej czasu, nie ma najmniejszego problemu. Możesz robić przerwy w dowolnym momencie i zawsze wrócisz do lekcji, na której skończyłaś ostatnio.

Dlaczego ceny są w euro?
Ceny są w euro z dwóch powodów: moja firma i ja nie przebywam na stałe w Polsce, a także prawie połowa moich kursantów także na stałe nie przebywa w Polsce. Euro jest kompromisem dla wszystkich kursantów. Podczas zapisów możesz jednak zapłacić w zł. Cena zostanie przeliczona automatycznie wg obowiązującego w danym dniu kursu walut.

Jak mogę zapłacić za kurs?
Za kurs możesz zapłacić kartą kredytową, debetową lub przelewem elektronicznym. Dzięki temu dostęp do kursu uruchamiany jest automatycznie po zapisie na szkolenie. Wyjątek stanowią jedynie płatności ratalne. W takim wypadku obowiązuje jedynie płatność kartą.

Jak długo mogę korzystać z lekcji prywatnych?
Lekcje prywatne należy wykorzystać w ciągu 6 tygodni od zapisanie się na kurs. Nie ma jednak znaczenia, czy wykorzystasz wszystko jednego dnia, czy rozłożysz się na kilka dni czy tygodni. Na lekcje umawiasz się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie szkolenia. Lekcje powinny być umawiane nie wcześniej niż 48h przed spotkaniem. Lekcje nie odbywają się w weekendy, święta i po godzinie 20:00. Ilość wolnych terminów uzależniona jest od ilości spotkań jakie odbywają się w danym dniu. 

Czy mogę skorzystać z lekcji prywatnej stacjonarnie?
Nie ma takiej możliwości. Zarówno szkolenie jak i lekcja prywatna odbywa się online za pośrednictwem aplikacji ZOOM

Czy otrzymam fakturę?
Faktura wystawiana jest automatycznie na dane podane podczas rejestracji na szkolenie. Otrzymasz ją mailem po złożeniu zamówienia.

Czy na szkoleniu są zadania?
Każdy tydzień zakończony jest zadaniem projektowym do wykonania oraz testem sprawdzającym wiedzę. Wykonanie zadań oraz udzielenie min. 60% poprawnych odpowiedzi w Teście jest warunkiem koniecznym aby przejść do dalszej części szkolenia. Zadanie wysyłasz do sprawdzenia za pośrednictwem strony kursu.

Czy mogę skorzystać z rabatu jutro?
Rabat wygasa, gdy licznik widoczny na stronie dojdzie do zera. Jutro także możesz zapisać się na kurs, jednak płacąc pełną cenę za szkolenie.

Czy otrzymam zaświadczenie ukończenia szkolenia?
Tak! Po zapoznaniu się z wszystkimi lekcjami otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wystawiane w języku polskim i angielskim. Pamiętaj, że jest to możliwe, tylko gdy wykonasz zadania projektowe i rozwiążesz testy. Zaświadczenie wystawiane jest w formacie PDF

Wybierz plan najlepszy dla siebie

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1265 €

Ty płacisz tylko za kurs!

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 1265 €

Ty płacisz tylko za kurs!

ZAPŁAĆ RAZ
OSZCZĘDZASZ 500 zł

1499

3 MIESIĘCZNE RATY

670

Nadal się zastanawiasz?

Całkowicie to rozumiem. Możliwe, że zastanawiasz się czy potrzebny Ci kolejny kurs? Bądźmy szczerzy, gdybyś wiedziała wszystko, nie zainteresowałby Cię ten webinar 😉

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, daj mi o nich znać.

© 2021 Ready Design

[]